40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ko parādīs “Barys” un SKA?

Nursultana, 16:30 @ 08.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Neesmu padziļināti pētījis, bet, šķiet, šī sezona ir sākusies mazāk rezultatīvi. Pirms diviem gadiem bija lielākoties vienlīdzīgu varbūtību līnijas uz šiem vairāk/mazāk 4,5, taču pagājušā sezona bija lielākoties ar vairāk/mazāk 5. Šī sezona arī iesākās ar tieši vairāk/mazāk 5, taču nu jau pēdējās nedēļas aizvien biežāk mēs redzam tieši vairāk/mazāk 4,5.

SKA spēlē šogad, godīgi sakot, ļoti neskatāmu hokeju, taču rezultāti nav slikti, tāpēc to, kā tiek izcīnītas uzvaras, nevienu neinteresē. Jau divas spēles SKA nav ielaidusi vārtus, bet neticu faktam, ka tas notiks trīs spēles pēc kārtas. “Barys” arī spēja noturēt savus vārtus neieņemtus iepriekšējā mačā pret “Avangard”.

Ņemot vērā to, ka komandas pēdējās spēles ir bijušas īpaši mazrezultatīvas, es uzskatu, ka varbūtībai šodien redzēt vārtus būtu jābūt lielākai. Prognozēju, ka abas komandas kopā gūs vismaz piecus vārtus (over 4,5) pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Barys” uzvara 3:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 4,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64