Nursultana, 16:30 @ 08.10.2021

Prognoze neprecīza!

Neesmu padziļināti pētījis, bet, šķiet, šī sezona ir sākusies mazāk rezultatīvi. Pirms diviem gadiem bija lielākoties vienlīdzīgu varbūtību līnijas uz šiem vairāk/mazāk 4,5, taču pagājušā sezona bija lielākoties ar vairāk/mazāk 5. Šī sezona arī iesākās ar tieši vairāk/mazāk 5, taču nu jau pēdējās nedēļas aizvien biežāk mēs redzam tieši vairāk/mazāk 4,5.

SKA spēlē šogad, godīgi sakot, ļoti neskatāmu hokeju, taču rezultāti nav slikti, tāpēc to, kā tiek izcīnītas uzvaras, nevienu neinteresē. Jau divas spēles SKA nav ielaidusi vārtus, bet neticu faktam, ka tas notiks trīs spēles pēc kārtas. “Barys” arī spēja noturēt savus vārtus neieņemtus iepriekšējā mačā pret “Avangard”.

Ņemot vērā to, ka komandas pēdējās spēles ir bijušas īpaši mazrezultatīvas, es uzskatu, ka varbūtībai šodien redzēt vārtus būtu jābūt lielākai. Prognozēju, ka abas komandas kopā gūs vismaz piecus vārtus (over 4,5) pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Barys” uzvara 3:0

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: vairāk par 4,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
8
Precīzas
4
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
84
Precīzas
42
Zaudētas
37
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT