40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ko Latvija liks pretī Somijai?

Pekina, 15:10 @ 11.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja izlase Pekinas olimpisko spēļu turnīra otrajā spēlē tiksies pret Somiju, kas pieskaitāma galvenajām favorītēm, pateicoties pēdējos gados gūtajiem panākumiem pasaules čempionātos – zelts 2019. gadā un sudrabs pērn Rīgā.

Mūsējie sāka ar labu vairākumu, bet neizdevušos atspēlēšanos pret zviedriem (2:3), kamēr Somija gana pārliecinoši tika galā ar Slovākijas izlasi (6:2). Taču – slovāki samaksāja par katru kļūdu, un to nebija maz. Latvijas valstsvienībai ir laiks, lai izpētītu mača ierakstu un izdarītu secinājumus. Ļoti svarīga būs iziešana no savas zonas.

Latvijas izlase spēlēs pragmatiski un lūkos ieķerties. Pasaules čempionātā pret Somiju ieguvām punktu, zaudējot pagarinājumā ar 1:2. Uzskatu, ka šodien Latvija nezaudēs ar vairāk kā divu vārtu starpību.

Prognoze precīza: Somijas uzvara 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Latvijas handikaps +2,5, ieskaitot OT
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23