40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kanādai pret Latviju nebūs viegla pastaiga

Tampere, 14:20 @ 27.05.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Kanāda – Latvija 4:2

Vēsturiska spēle un vēsturiska iespēja. Latvijas valstsvienība pirmo reizi sasniegusi pasaules čempionāta pusfinālu, kurā spēkosies pret kanādiešiem. Komandas tikās arī turnīra atklāšanas spēlē, un hokeja dzimtene bija pārāka ar 6:0. Pagājušas divas nedēļas, un mača augstā likme liek prognozēt, ka komandas būs piesardzības un cīņa būs sīva.

Iepriekšējais duelis pret Kanādu beidzās nesākoties – ielaisti vārti ar pirmo metienu un 0:2 jau piektajā minūtē. Tieši šeit sākās Artūra Šilova stāsts, viņam nomainot Ivaru Punnenovu un Latvijas izlases vārtus vairs nezaudējot. Viņš ir galvenais iemesls, kāpēc Latvija ir pusfinālā, un tieši viņa sniegums var palīdzēt sarūpēt sensāciju.

Latvijas valstsvienība jau ceturtdaļfinālā bija gatava zviedru mestās ripas ķert kaut zobos. Pusfinālā komandas noskaņojums, pašatdeve un cīņasgriba būs vēl jo augstākā līmenī. Pēc atklāšanas spēles gan treneri, gan komandas līderi nekautrējās atzīt, ka psiholoģiski vienība bija pārdegusi. Tagad Latvija tic brīnumiem, tāpēc prognozēju ciešu spēli un Latvijas handikapu +2,5.

Prognozes rezultāts:Precīza
Handikaps (pamatlaiks): Latvija (+2.5)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.66
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23