40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: kā sekmēsies ar titula aizstāvēšanu?

Milāna, 20:00 @ 19.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Uzreiz pēc Lieldienu brīvdienām ULEB Eirolīgā sāksies izslēgšanas spēles. Pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls rit līdz vienas komandas trim uzvarām. Milānas “Olimpia”, kas regulāro sezonu pabeidza trešajā vietā, sacentīsies ar pērnās sezonas čempioni “Anadolu Efes”.

Eirolīgas mači vienmēr bijuši interesanti, bet izslēgšanas spēles piedos papildu smeķi. “Anadolu Efes” šosezon nav spēlējusi tā, kā čempionei pieklātos, un tagad priekšā gaida grūts uzdevums. Abos savstarpējos šīs sezonas dueļos uzvarējusi “Olimpia”, tiesa, starpības bijušas minimālas – attiecīgi četri un seši punkti.

Regulārās sezonas pēdējo maču “Olimpia” aizvadīja mēneša sākumā, kopš tā laika Itālijas čempionātā izcīnot divas uzvaras trīs mačos. “Anadolu Efes” arī paspējusi trīs aizvadīt spēles Turcijā, visos mačos uzvarot, tiesa, pēdējā duelī tikai +3 pret otrā astotnieka komandu.

Šī noteikti būs laba sērija, tomēr par favorīti uzskatu Milānu. Komanda sezonā kopumā spēlējusi stabilāk, līdz ar to prognozēju “Olimpia” panākumu ar vismaz trim (-2,5) punktiem.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 64:48

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Olimpia" handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29