Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: jaunā Gofa spēlēs pusfinālā

Parīze, 12:00 @ 09.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“French Open” sieviešu ceturtdaļfinālā trešdien tiksies amerikāniete Koko Gofa, kura ir tikai 17 gadus jauna, un čehiete Barbora Krejčīkova. WTA rangā Gofa ieņem 25. vietu, savukārt Krejčīkova atrodas astoņas pozīcijas zemāk jeb 33. vietā.

Pirmo reizi karjerā abas tenisistes sasniegušas “French Open” ceturtdaļfinālu. Gofa uzņēmusi ļoti labu ritmu, jo pirms Parīzes aizkļuva līdz Romas turnīra pusfinālam, bet pēc tam Parmā triumfēja. “Roland Garros” kortos amerikāniete nav zaudējusi nevienu setu, turklāt iepriekšējā kārtā kopumā zaudēja tikai četrus geimus.

Arī Krejčīkova ir labā formā, jo šosezon izdevies triumfēt turnīrā Strasbūrā. Tikai pirmajā kārtā čehiete pamanījās zaudēt setu, turklāt astotdaļfinālā pret Slounu Stīvensonu zaudēja vien divus geimus.

Bukmeikeru vērtējumā izteiktas favorītes nav. Manuprāt, svaru kausi ir par labu Gofai, jo gados jaunā tenisiste ir ar lielu pieredzi, jo gan “Australian Open”, gan “US Open” spēlējusi 4. kārtā, turklāt Krejčīkova tikai pavisam nesen izstājās no jaukto dubultspēļu turnīra, savukārt parastajā dubultspēlē sasniegusi pusfinālu, līdz ar to enerģijas rezerves ir mazākas nekā pretineicei.

Prognozēju, ka Gofa izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: Krejčīkovas uzvara 7:6(6), 6:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Gofas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19