SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: Itālija uzvarēs

Bāzele, 21:45 @ 05.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempione Itālija pirmajā spēlē pēc titula iegūšanas piedzīvoja vilšanos pret Bulgāriju (1:1), nenoturot vadību un otrajā puslaikā sāncenšus nenospiežot pat ar tādu dominanci statistikā kā 19:1 sitienos un 100 stūra sitienos. Itālija gan nezaudēja 35. spēlē pēc kārtas, atkārtojot pasaules rekordu, bet to pārspēt varēs svētdien Bāzelē pret Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālisti Šveici, kuru pirms divarpus mēnešiem grupu turnīrā Romā sakāva ar 3:0.

Šveice septembri sāka ar pārbaudes spēli Bāzelē, ar 2:1 uzvarot grieķus, un to aizvadīja trešdien jeb dienu pirms Itālijas spēles. Tādēļ ilgāka atpūta un izvairīšanās no liekas ceļošanas būs šveiciešu trumpis, tomēr Šveice, kas ir pēdējā palikusī komanda grupā, kas vēl nav zaudējusi punktus (Šveicei ir divas uzvaras divās spēlēs, bet Itālijai četrās spēlēs ir desmit punkti), ne tuvu nebūs optimālajā sastāvā.

Viduszonā visdrīzāk nebūs divu ļoti svarīgu figūru Džerdana Šačiri, kurš izlasei šoreiz atteica, lai sakārtotu veselību un labāk sagatavotos debijai jaunajā klubā Lionā, un Granita Džakas, kurš pārbaudes spēli izlaida Covid-19 dēļ un ir zem lielas jautājuma zīmes šai spēlei. Savainojumu dēļ nometnē vairs nav aizsargu Kevina Mbabu, Lorisa Benito, Eraja Comerta un uzbrucēju Brīla Embolo un Mario Gavranoviča. Iztrūkumi ir arī Itālijai, tomēr ne tik nozīmīgi – visvairāk izceļams uzbrucēja Andreas Beloti savainojums, kas samazinās izvēles iespējas priekšējā līnijā.

Itālijai būs ļoti laba iespēja reabilitēties par zaudētajiem punktiem pret bulgāriem, uzstādīt pasaules rekordu un arī nostiprināties grupas līderes lomā, ja Šveicē izdosies uzvarēt.

Prognoze neprecīza: 0:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Itālijas uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes4
Precīzas2
Zaudētas2
Atgrieztas0
Peļņa:0,16
Prognozes245
Precīzas111
Zaudētas130
Atgrieztas4
Peļņa:-11,54

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu