40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Hornets” cīnās par augstāku pozīciju

Ņujorka, 2:30 @ 31.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šajā reizē paskatīšos otrpus okeānam un izdarīšu prognozi par NBA. Regulārā sezona tuvojas noslēgumam, un ceturto savstarpējo spēli aizvadīs Ņujorkas “Knicks” un Šarlotas “Hornets”. Divos mačos pārāka bijusi “Hornets”, kas pašlaik atrodas augstāk arī turnīra taublā.

“Knicks” regulārajā sezonā palikušas vēl sešas spēles, bet attālums līdz 10. vietā esošajai Atlantas “Hawks” ir četrarpus spēles, tāpēc maz ticams, ka Ņujorkai izdosies iekļūt “play-in” zonā. Komanda spēlē labi, jo uzvarējusi četros mačos pēc kārtas, ieskaitot panākumu pret “Hornets” izbraukumā.

Arī “Hornets” aizvadījusi produktīvu nogriezni, jo deviņās spēlēs pratusi izcīnīt septiņas uzvaras, turklāt panākumi bijuši pret tādām komandām kā Dalasas “Mavericks”, Jūtas “Jazz” un Bruklinas “Nets”. Svarīgi arī ir tas, ka Šarlote uzvarējusi četrās izbraukuma spēlēs pēc kārtas.

“Hornets” tikai par spēli atpaliek no 8. vietā esošās “Nets”, bet komanda ir priekšā “Hawks” tikai par 0,5 spēlēm. Apsteidzot Bruklinu, būtu iespēja nodrošināt pat septīto vietu, ja tiktu izcīnīta uzvara “play-in” mačā. Šarlotai visas nākamās spēles ir krietni nozīmīgākas, tāpēc prognozēju “Hornets” panākumu naktī uz ceturtdienu.

Prognoze precīza: “Hornets” uzvara 125:114

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Hornets" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.78
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29