40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Heat” neizlaidīs sēriju no rokām

Maiami, 2:30 @ 11.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Interesanti notikumi risinās Austrumu konferences sērijā starp Maiami “Heat” un Filadelfijas “76ers”. Pēc pirmajiem diviem mačiem šķita, ka viss ir skaidrs, jo Maiami spēlēja visai pārliecinoši un bija vadībā ar 2-0, tomēr, sērijai nonākot Filadelfijā un laukumā atgriežoties Džoelam Embīdam, viss mainījās, un tagad rezultāts ir jau 2-2.

Piektajā mačā sērija atgriežas Maiami. Laukuma saimniekiem šis mačs ir ļoti būtisks, jo nonākšana iedzinējos ar 2-3 jau nozīmēs ļoti sarežģītu situāciju. Pēdējā mačā “Heat” spēlēja krietni labāk nekā trešajā, un komandai noteikti ir pa spēkam vismaz ierobežot Embīdu un Džeimsu Hārdenu, ne velti Pīdžejs Takers, Bams Adebajo un Džimijs Batlers ir vieni no labākajiem aizsardzības spēlētājiem līgā.

“76ers” ieguvusi pārliecību, tomēr Maiami nav komanda, kas padosies, jo tā izceļas ar lielu gribasspēku un kapiņu 48 minūšu laikā. Esmu pārliecināts, ka “Heat” izmantos laukuma priekšrocības, tāpēc prognozēju Maiami uzvaru ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Prognoze precīza: “Heat” uzvara 120:85

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Heat" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29