40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Halepa sezonu sākusi labi

Melburna, 12:00 @ 20.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Rumānijas tenisa pirmais numurs Simona Halepa, kura WTA rangā atrodas 15. vietā, “Australian Open” otrajā kārtā spēkosies ar Beatrizu Hadadu Maju no Brazīlijas, kura pašlaik ir 83. labākā tenisa spēlētāja pasaulē. Noskaņojums pirms sezonas pirmā “Grand Slam” Halepai noteikti bija labs, jo izdevās uzvarēt citā turnīrā Melburnā.

Piecu maču laikā Halepa zaudēja tikai setu, savukārt “Australian Open” pirmajā kārtā rumānietei pretestību izrādīja Polijas pārstāve Magdalēna Freha – 6:4, 6:3. Hadada Maja piedalījās pat divos turnīros pirms “Australian Open”, tomēr ar augstvērtīgiem rezultātiem viņa nevar lepoties. Arī šo sacensību pirmā kārta brazīlietei nebija viegla, jo bija nepieciešamas vairāk nekā divas stundas, lai pārspētu amerkānieti Keitiju Volinetu (3:6, 6:2, 6:3), kura rangā ir tikai 176. vietā.

Hadadas Majas parādītais teniss pirmajā kārtā liek domāt, ka pret Halepu būs ļoti grūti. Halepa ir viena no turnīra galvenajām favorītēm, vēl nekad iepriekš viņa nav uzvarējusi “Australian Open”, tāpēc noteikti viņa darīs visu, lai šo mērķi sasniegtu. Prognozēju, ka Halepa uzvarēs ar vismaz sešu geimu pārsvaru (handikaps -6).

Prognoze precīza: Halepas uzvara 6:2, 6:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Halepas handikaps -6
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.72
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19