Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Gulbis sāk “US Open” kvalifikāciju

Ņujorka, 19:30 @ 25.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Trešdienas vakarā sāksies kvalifikācija pēdējam gada “Grand Slam” turnīram “US Open”. Vīriešu pamatturnīrā centīsies iekļūt Ernests Gulbis, kuram pretī stāsies Austrālijas pārstāvis Marks Polmanss. Gulbis rangā atrodas 195. vietā, kamēr Polmanss ir 148. labākais spēlētājs.

Jāsaka, ka abi tenisisti demonstrē līdzīgu tenisu pēdējā, ko apliecina arī rezultāti. Manuprāt, izredzes uzvarēt gan Gulbim, gan Polmansam ir identiskas, taču uzskatu, ka uzvaru izcīnīs Gulbis. Latvietis ir mazliet meistarīgāks, “US Open” viņam ir viens no mīļākajiem “Grand Slam”, jo savulaik sasniegta 4. kārta.

Gulbim vienmēr patīk spēlēt ASV, un Polmanss nav tik pieredzējis spēlētājs, tāpēc prognozēju, ka Gulbis uzvarēs un iekļūs nākamajā kvalifikācijas kārtā.

Prognoze precīza: Gulbja uzvara 6:3, 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Gulbja uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63