40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Gulbim izšķirošā cīņa par vietu “US Open”

Ņujorka, 20:35 @ 27.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Trešo jeb pēdējo spēli “US Open” kvalifikācijas turnīrā aizvadīs Ernests Gulbis, kurš rangā atrodas 195. vietā. Latvietis par vietu pamatturnīrā cīnīsies ar Francijas pārstāvi Kventinu Alisu – 184. labāko raketi pasaulē. Abās iepriekšējās savstarpējās spēlēs uzvaru svinēja Gulbis.

Aliss ir labs tenisists, un kopumā viņš bijis labākā fiziskā formā nekā Gulbis, taču šovakar daudz ko izšķirs mentālā sagatavotība un Gulbis, manuprāt, būs spēcīgāks šajā aspektā. Arī divas uzvaras iepriekšējās tikšanās reizēs dos papildu pārliecību pār saviem spēkiem, un Gulbis uzņēmis labu ritmu.

Uzskatu, ka Gulbis ir meistarīgāks spēlētājs nekā Aliss, ko latvietis apliecinās arī laukumā, tāpēc prognozēju, ka Gulbis uzvarēs ar vismaz divu geimu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze neprecīza: Alisa uzvara 6:4, 7:5

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Gulbja handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63