40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Guild Esports” pret “FunPlus Phoenix”

18:00 @ 13.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmajā “Valorant” disciplīnas “Masters” turnīrā vienā no diviem atklāšanas mačiem tiekas komandas, kuras spējušas gūt diez gan garas uzvaru sērijas, abām uzvarot 6 spēles pēc kārtas. Tās ir “FunPlus Phoenix” un “Guild Esports”. Pirmajiem uzvaras gūtas ir pret tādām spēcīgām vienībām kā “Fnatic” un “Team Liquid”, bet nedrīkst norakstīt arī jauno Zviedrijas vienību, kas lēnām, bet pamatīgi mēģina ierakstīt savu vārdu “Valorant” virsotnē.

Lai arī CIS reģiona vienībā ir labi zināmi vārdi ar pieredzi citās esporta disciplīnās kā “CS:GO”, piemēram Kirils “ANGE1” Karasjovs un Dmitrijs “dimasick” Matvijenko, tomēr “Guild Esports” var pārsteigt šos pieredzējušos spēlētājus ar neparedzamību. Par cik šī vienība nav daudz spēlējusi pret labākajām organizācijām, “FunPlus Phoenix” nav daudz zināšanu kā viņu oponenti spēlēs pret pārliecinoši pieredzējušākiem spēlētājiem. Tas Zviedrijas komandai ir liels pluss un tā kā šī ir turnīra atklāšanas spēle, tas arī var spēlēt lielu lomu iznākumā.

Prognoze: “Guild Esports” izdosies uzvarēt vismaz vienā kartē – Guild Esports +1.5

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Guild Esports" +1.5
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients 1.64
Prognozi piedāvā
Matīss Daniels Kokins, eksperts, likme.tv
Esporta entuziasts
Matīss ir Sportazinas.com e-sporta sadaļas žurnālists, kurš aktīvi seko galvenajām šī sporta aktuālitātēm. Pastiprinātu uzmanību eksperts pievērš tādām spēlēm kā: CS:GO, Dota 2, League Of Legends un Valorant.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes13
Precīzas4
Zaudētas9
Atgrieztas0
Peļņa:-5,49