40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: FMP Meridian sāks Eirokausus ar uzvaru pamatlaikā

Belgrada, 21:00 @ 21.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Klubu basketbola sezona var sākties!

Šodien ar vairākām FIBA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajām spēlēm sāksies jaunā Eirokausu sezona, kurā varēsim sekot līdzi arī VEF Rīga komandai, kas jau ir grupu turnīrā, kā arī kopumā redzēt daudz augsta līmeņa spēles ar daudz interesantām komandām no visas Eiropas. Jau pirmajā kvalifikācijas kārtā redzēsim vairākas spēcīgas komandas, kuras sekmīgi darbosies arī grupu turnīrā.

Viena no spēlēm, kas pievērš manu uzmanību ir spēle starp Serbijas vicečempioniem un Adrijas līgas sestās vietas ieguvējiem Belgradas “FMP Meridian” un pagājušās sezonas ACB līgas jaunpienācējiem Lugo “Rio Breogan”, kas Spānijā sezonu noslēdza vienpadsmitajā vietā. Abas komandas pulcējušās ļoti labus sastāvus, lai pacīnītos par iekļūšanu pamatturnīrā. Belgradas klubā spēlēs NBA un Eirolīgā vairākas sezonas spēlējušais Čārlzs Dženkinss, Nigērijas izlases spēlētājs Ebuka Izundu, lietuvietis Pauļus Valinskas un daudz meistarīgi vietējie Serbijas spēlētāji.

Šajā spēlē abām komandām ir visai līdzvērtīgas iespējas izcīnīt uzvaru, bet sliecos par labu Belgradas klubam, jo viens no kvalifikācijas turnīriem risinās tieši Belgradā un komandai šī būs mājas spēle un savā laukumā šādā turnīra formātā spēlēt ir lielas priekšrocības. Uzskatu, ka sastāvs ir pietiekami sabalansēts, lai komanda nodrošinātu vietu Belgradas kvalifikācijas pusfinālā.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "FMP Meridian" uzvarēs pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.63
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73