40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Fenerbahce” pārspēs “Barcelona” Eirolīgas mačā

Barselona, 21:30 @ 04.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Barcelona” – “Fenerbahce” 81:80

Eirolīgas regulārās sezonas sestās spēļu kārtas centrālā uzmanība “Barcelona” un “Fenerbahce” duelim. “Fenerbahce” pagaidām ir pirmajā vietā ar piecām uzvarām tikpat spēlēs, kamēr “Barca” piecās spēlēs tikusi pie trīs uzvarām un cietusi divus zaudējumus. Lieti piebilst, ka “Barcelona” nav palīdzējis Nikola Mirotičs sezonas ievadā.

“Fenerbahce” šajā sezonas nogrieznī ir labākā komanda līgā, tā ir nezaudējusi ne tikai Eirolīgā, bet kopumā arī Turcijas līgā. Komandai starpsezonā izdevās papildināt sastāvu ar bijušo “Barcelona” saspēles vadītāju Niku Kalatesu, kuram šis mačs būs īpaši svarīgs, kā arī ārēja līnijā liels palīgs ir Skotijs Vilbekins, kurš pievienojies no “Maccabi”, abie šie spēlētāji ir “Fenerbahce” līderi.

Kāpēc nosliecos par labu “Fenerbahce”? Lai gan “Barcelona” spēlē savā laukumā, šīs komandas basketbols ir krietni sasaistītāks un pragmatiskāks kā “Fenerbahce” vienībai, kurai Dimitris Itudis ļauj spēlēt vienkāršu basketbolu, neieliekot rāmjos savus spēlētājus. Uzskatu, ka šobrīd gan uz papīra, gan darbos “Fenerbahce” ir labāka un uzvarēs.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Fenerbahce" (-1.5) pārspēs "Barcelona" Eirolīgas mačā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 3.00
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73