Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Endpoint” un “AGO” duelis

20:00 @ 18.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šobrīd B grupā “Endpoint” (27. vieta pasaules reitingā) ir jau izspēlējusi 2 spēles – 1 uzvarējusi un 1 zaudējusi. “AGO” (35.) šī būs pirmā spēle šajā ESEA sezonā. “Endpoint” komandai relatīvi nesen ir mainījies sastāvs, un klāt nākuši 2 jauni spēlētāji – “mezii” no “Cloud9” un “Thomas”, kurš atgriežas sastāvā pēc diezgan neveiksmīga internacionāla mēģinājuma ar “Envy” komandu.

Uz papīra tas viss izskatās ļoti loģiski, it īpaši “Thomas” atnākšana atpakaļ, jo vēsturiski viņš ir bijis labākais spēlētājs komandā. Pagājis aptuveni mēnesis kopš šie divi jaunie spēlētāji pievienojušies, bet ir redzamas ļoti pozitīvas iezīmes. “Endpoint” zaudēja savu “star player” “flamez”, kurš aizgāja uz “OG”, un “robiin” tika nomainīts. Pagaidām vēl pāragri spriest, vai “robiin” nomainīšana bija pareizais lēmums.

“AGO” šobrīd ir uzņēmusi apgriezienus, uzvarot 6 spēles pēc kārtas, kā arī uzvarot vietējo ESL Polijas čempionātu, kā arī nesen pārspējot “Anonymo” komandu, kura piedalās Flashpoint turnīrā.

Pagājušajā savstarpējā spēlē martā “AGO” uzvarēja 2-0, tad gan tajā spēlē piedalījās tikai 3/5 no esošajiem “Endpoint” spēlētājiem. Tā kā šis Apvienotās Karalistes sastāvs nespēlē tik ilgi kopā, grūti spriest cik labi viņi būs izdarījuši mājasdarbu pēc iepriekšējā zaudējuma.

Abas vienības šobrīd ir ļoti līdzīgās formās, bet uzskatu, ka “AGO” uz viļņa spēs turpināt savu uzvaru sēriju un neļaus šodien pretiniekiem revanšēties. Prognoze – “AGO” uzvara sērijā.

Prognoze precīza: “AGO” uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "AGO" uzvara
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37