40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Dončiča komanda zaudēs, bet Kanāda iekļūs 1/4 finālā

Okinava, 14:10 @ 03.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Vācija – Slovēnija 100:71

Spānija – Kanāda 85:88

Dienas otrajā daļā fokuss uz spēlēm par pirmo vietu grupās – Vācija pret Slovēniju un Kanāda pret Spāniju.

Vācija – Slovēnija

Vācija šobrīd turnīrā, tāpat kā Slovēnija, nav zaudējusi nevienu spēli un sīvākās spēles aizvadījušas pret Austrāliju, kurai turnīrs jau noslēdzies. Vācijai viens mīnuss – traumu guvis komandas viens no līderiem Francs Vāgners, bet arī bez Franca komanda spēlē ļoti labu komandas basketbolu, lieliski darbojoties viņa brālim Moricam, kā arī Denisam Šrēderam.

Kāpēc izvēlos Vāciju? Vācija noteikti ir komanda ar plašākām iespējām uzbrukumā un dziļāku sastāvu. Pat laukumā neesot Šrēderam, uzbrukums neapstājas, jo spēli lieliski veido Maodo Lo. Turpretī Slovēnijas spēle ļoti atkarīga no Lukas Dončiča sekmēm, kurš ļoti daudz darbojas ar bumbu un partneri ir atkarīgi no viņa.

Uzskatu, ka Vācija ir labāka praktiski visās pozīcijās, izņemot saspēles vadītāju. Prognozēju, ka Vācija uzvarēs šo spēli.

Kanāda – Spānija

Otrajā spēlē Latvijas faniem labi pazīstamās Kanādas un Spānijas izlases spēlēs par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Kas interesanti – šīs komandas tikās savā starpā arī pirms turnīra pārbaudes spēlē un toreiz pārāka bija Kanāda ar 85:80.

Vērtējot abu sniegumu, lai gan kanādieši negaidīti zaudēja Brazīlijai, kopumā labāka komanda šajā turnīrā ir bijusi Kanāda un sevišķi jāizceļ Šejs Džildžess-Aleksandrs, kurš aizvada fantastisku turnīru un uzskatu, ka šajā spēlē izdarīs visu, lai viņa valsts uzvarētu.

Tieši pārsvars aizsargu līnijā, manuprāt, būs noteicošs par labu Kanādas uzvarai. Uzskatu, ka Džildžess Aleksandrs, RJ Barets, Lū Dorts un Dilons Brukss ir galvenās atslēgas, lai šo spēli Kanāda uzvarētu. Visam bonusā arī garajā galā Kanādai ir ko likt pretī Villijam Ernangomesam. Manuprāt, Kanāda izcīnīs uzvaru.

Prognozes rezultāts:Precīza
Kombinētā likme (handikaps) - Vācija (-1,5) x Kanāda (-1,5)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.37
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73