40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: divu līdzvērtīgu tenisistu duelis

Ostrava, 20:30 @ 22.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otrās kārtas dueli Ostravas turnīrā aizvadīs Paula Badosa no Spānijas un igauniete Anete Kontaveita. WTA rangā Badosa pašlaik atrodas 27. vietā, savukārt Kontaveita ir turpat blakus jeb 30. pozīcijā. Pirmo reizi tenisistes tiksies savā starpā.

Badosa pēdējos turnīros nav izcēlusies ar stabilu sniegumu. Sinsinati viņa spēlēja ceturtdaļfinālā, savukārt Monreālā un Ņujorkā tālāk par otro kārtu neizdevās tikt. Iespējams, ka nelielā pauze pēc “US Open” nākusi par labu, jo Ostravas pirmajā kārtā izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 6:2, 6:2 pār Varvaru Gračevu.

Arī Kontaveita Ziemeļamerikas turnīrā neparādīja labāko tenisu. Gan Monreālā, gan Sinsinati viņa zaudēja jau pirmajos mačos, taču izdevās tikt pie titula mazāk prestižā turnīrā Klīvlendā. Pēc zaudējuma “US Open” trešajā kārtā Kontaveita iepauzēja, savukārt Ostravas turnīrs tika uzsākts ar 6:4, 6:4 uzvaru pret Soranu Kirstiju.

Jāsaka, ka šis būs ļoti līdzvērtīgs duelis. Badosa nav sliktāka par Kontaveitu, turnīru viņa uzsāka pārliecinoši un nav pelnījusi nefavorītes statusu, tāpēc prognozēju, ka nākamajā kārtā iekļūs Badosa.

Prognoze neprecīza: Kontaveitas uzvara 6:3, 6:4

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Badosas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19