40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: divu “Dinamo” tikšanās

Rīga, 19:30 @ 20.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Rīdzinieki aizmainījuši vienu no retajiem iemesliem, kāpēc tika izcīnītas uzvaras – vārtsargu Matsonu. Šobrīd komandā nav vārtsargu, kuri šosezon būtu izcīnījuši uzvaras, jo Hudačeks pēc nospēlētām septiņām spēlēm tā arī pie uzvaras nav ticis.

Domāju, ka Rīgas “Dinamo” spēlēs visai aktīvu hokeju, jo viens no galvenajiem uzdevumiem, ko galvenais treneris minēja pirms šīs pauzes, bija uzlabot fizisko kondīciju komandā, tiesa, vairāki spēlētāji bija izsaukti uz savām nacionālajām izlasēm.

Minskas “Dinamo” spēlē vienu no atlētiskākajiem hokejiem šosezon visā līgā. Problēmas ir arī vārtsargu līnijā, jo neviens no vārtsargiem neielaiž mazāk par vidēji 2,5 vārtiem spēlē.

Domāju, ka būs atklāts un vārtiem bagāts hokejs, tāpēc prognozēju, ka būs vairāk par 5,5 vārtiem. Noteikti saskatu vērtību pie šī koeficienta.

Prognoze neprecīza: Minskas “Dinamo” uzvara 4:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64