40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: divīzijas līderu duelis

Kalgari, 4:00 @ 01.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Kalgari “Flames” uzņems Losandželosas “Kings”. Komandām tā būs sezonas otrā tikšanās reize. Decembrī “Flames” viesos ņēma virsroku ar 3:2, neskatoties uz nonākšanu iedzinējos. Pēc galvenā trenera Derila Satera ierašanās “Flames” pieskaitāma Rietumu konferences galvenajām favorītēm, un to pierāda arī rezultāti.

Savukārt “Kings” ir viens no šīs sezonas lielākajiem NHL pārsteigumiem. Komanda, kurai vietu izslēgšanas spēlēs prognozēja retais, iekārtojusies Klusā okeāna divīzijas otrajā vietā – tūdaļ aiz “Flames”.

Tiekoties līderēm, par favorīti uzskatāma “Flames”, tomēr Losandželosas izredzes cīnīties par uzvaru ir cienījamas. Koeficients ļauj teikt, ka likmē uz “Kings” uzvaru rodama vērtība.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Kings" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 4.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23