Rīga, 19:30 @ 27.10.2021

Prognoze precīza!

SKA uzņēmusi ļoti labu formu un pēdējās piecās spēlēs iemetusi 21 vārtus. Sezonas sākums SKA bija visai smags, un spēles bija ļoti neizteiksmīgas, taču nu jau tās ir palikušas acīm baudāmākas. Visai skaidrs ir, ka šī brīža labākais vārtsargs Johansons noteikti nebūs SKA vārtos šodien, jo spēlējis jau pēdējās trīs spēles un darījis to ļoti pārliecinoši – ielaisti tikai vieni vārti. Šodien noteikti redzēsim vārtos Askarovu vai Samonovu, un šie vārtsargi šosezon nepārliecina, tas varētu dot rīdziniekiem iespējas tikt pie vārtiem.

“Dinamo” gluži pretēji – ļoti labs sezonas sākums, bet jāsaka, ka šobrīd pēc trenera aiziešanas komanda nespēj rādīt tik saturīgu spēli. Savainoto spēlētāju sarakstā vēl joprojām ir Mahovskis, tāpēc, visticamākais, vārtos redzēsim Matsonu, taču vai viņš būs vārtos visas 60 minūtes, to mēs vēl redzēsim.

Spēle domāju, ka būs diezgan atklāta, tāpēc saskatu vērtību prognozē, ka tiks gūti vismaz pieci vārti kopā.

Prognoze precīza: SKA uzvara pēcspēles metienu sērijā 5:4

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: vairāk par 5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.91
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
5
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
83
Precīzas
42
Zaudētas
36
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT