40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Dinamo” pret SKA

Rīga, 19:30 @ 27.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

SKA uzņēmusi ļoti labu formu un pēdējās piecās spēlēs iemetusi 21 vārtus. Sezonas sākums SKA bija visai smags, un spēles bija ļoti neizteiksmīgas, taču nu jau tās ir palikušas acīm baudāmākas. Visai skaidrs ir, ka šī brīža labākais vārtsargs Johansons noteikti nebūs SKA vārtos šodien, jo spēlējis jau pēdējās trīs spēles un darījis to ļoti pārliecinoši – ielaisti tikai vieni vārti. Šodien noteikti redzēsim vārtos Askarovu vai Samonovu, un šie vārtsargi šosezon nepārliecina, tas varētu dot rīdziniekiem iespējas tikt pie vārtiem.

“Dinamo” gluži pretēji – ļoti labs sezonas sākums, bet jāsaka, ka šobrīd pēc trenera aiziešanas komanda nespēj rādīt tik saturīgu spēli. Savainoto spēlētāju sarakstā vēl joprojām ir Mahovskis, tāpēc, visticamākais, vārtos redzēsim Matsonu, taču vai viņš būs vārtos visas 60 minūtes, to mēs vēl redzēsim.

Spēle domāju, ka būs diezgan atklāta, tāpēc saskatu vērtību prognozē, ka tiks gūti vismaz pieci vārti kopā.

Prognoze precīza: SKA uzvara pēcspēles metienu sērijā 5:4

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.91
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64