Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Cowboys” uzvarēs abus puslaikus pret “Patriots”

Foksboro, 23:25 @ 17.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Daudz lielāku koeficientu kā parasti varu piedāvāt uz Dalasas “Cowboys” pret Jaunanglijas “Patriots” spēli. “Cowboys” šogad ir uzvarējusi 8 no 10 nospēlētiem puslaikiem, kur viens no neuzvarētiem ir bijis neizšķirts. “Cowboys” šogad ir lieliski nokomplektēta un sastrādājusies komanda, kuras vienīgais zaudējums bija atklāšanas spēlē pret “Buccaneers”.

Komandai ir top paša augšgala skriešanas uzbrukums un top augšgala piespēļu uzbrukums gūto jardu ziņā vidēji spēlē. Dalasa ar visām zvaigznēm uzbrukumā rāda izcili baudāmu futbolu, un aizsardzība šogad īpaši neatpaliek, vidēji spēlē ielaižot 23,4 punktus, tomēr tas izdarīts pret labām uzbrukuma komandām!

“Patriots” šogad spēlē pablāvi, taču to varēja gaidīt. “Quarterback” Maks Džonss vēl tikai apgūst NFL līmeni, savukārt aizsardzība spēlē labi, taču spēj pieļaut arī lielas kļūdas, ko noteikti centīsies izmantot “Cowboys”. Uzvaras “Patriots” guvusi tikai pret divām vājākajām NFL komandām, tādēļ spēles ziņā daudz variantus viņiem nesaredzu.

Prognozēju, ka “Cowboys” uzvarēs abus puslaikus.

Prognoze neprecīza: “Patriots” uzvar 1. puslaiku 14:10

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Cowboys" uzvarēs abus puslaikus
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients3.75
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54