40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Cowboys” pret “49ers”

Dalasa, 23:30 @ 16.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Viena no sarežģītākajām spēlēm šī gada NFL “Wild Card” raundā. Abas komandas ir spēlējušas kā pa kalniem, un tomēr “Cowboys” neradīja šaubas par iekļūšanu playoff, kamēr “49ers” tajos iespraucās tikai pēdējā spēlē – papildlaikā.

Dalasai ir ļoti daudz ko pierādīt, jo sezonas gaitā gūtas pamatīgas uzvaras pret vājām komandām un gūti zaudējumi spēlēs, kur tie ir diezgan neizskaidrojami. Komandai ir liels talants uzbrukumā, taču viss atkarīgs no Daka Preskota – ja tēmeklis būs noregulēts, tad komandai ir visas iespējas uzvarēt, savukārt, ja piespēles atkal lidos pāri vai garām saviem uzbrucējiem, tad Dalasai īsti nav plāna B.

Man patīk “49ers” komanda, jo īpaši šajā spēlē, kad uz spēles ir likts viss. Komandas trumpis ir sabalansēts uzbrukums, kuras līderis Dībo Samuels skries un ķers piespēles, darot visu, kas vajadzīgs uz laukuma. Aizsardzībā ļoti jāsaņemas būs pēdējiem aizsargiem un “cornerback”, kuriem būs smags uzdevums segt “Cowboys” uzbrucējus.

Uzskatu, ka “49ers” var pārsteigt šajā spēlē un to uzvarēt, kontrolējot spēles tempu un laiku. Dalasa šogad ir uzvarējusi tikai 2 pretiniekus, kuri tikuši playoff, taču prot izpausties pret vājiem uzbrukumiem. “49ers” ir vienmēr ļoti labi motivēta komanda! Prognozēju, ka “49ers” nezaudēs ar vairāk kā septiņiem punktiem un kopā būs mazāk par 58 punktiem.

Prognoze precīza: “49ers” uzvara 23:17

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "49ers" +7 un mazāk par 58 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.98
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54