Dalasa, 23:30 @ 16.01.2022

Prognoze precīza!

Viena no sarežģītākajām spēlēm šī gada NFL “Wild Card” raundā. Abas komandas ir spēlējušas kā pa kalniem, un tomēr “Cowboys” neradīja šaubas par iekļūšanu playoff, kamēr “49ers” tajos iespraucās tikai pēdējā spēlē – papildlaikā.

Dalasai ir ļoti daudz ko pierādīt, jo sezonas gaitā gūtas pamatīgas uzvaras pret vājām komandām un gūti zaudējumi spēlēs, kur tie ir diezgan neizskaidrojami. Komandai ir liels talants uzbrukumā, taču viss atkarīgs no Daka Preskota – ja tēmeklis būs noregulēts, tad komandai ir visas iespējas uzvarēt, savukārt, ja piespēles atkal lidos pāri vai garām saviem uzbrucējiem, tad Dalasai īsti nav plāna B.

Man patīk “49ers” komanda, jo īpaši šajā spēlē, kad uz spēles ir likts viss. Komandas trumpis ir sabalansēts uzbrukums, kuras līderis Dībo Samuels skries un ķers piespēles, darot visu, kas vajadzīgs uz laukuma. Aizsardzībā ļoti jāsaņemas būs pēdējiem aizsargiem un “cornerback”, kuriem būs smags uzdevums segt “Cowboys” uzbrucējus.

Uzskatu, ka “49ers” var pārsteigt šajā spēlē un to uzvarēt, kontrolējot spēles tempu un laiku. Dalasa šogad ir uzvarējusi tikai 2 pretiniekus, kuri tikuši playoff, taču prot izpausties pret vājiem uzbrukumiem. “49ers” ir vienmēr ļoti labi motivēta komanda! Prognozēju, ka “49ers” nezaudēs ar vairāk kā septiņiem punktiem un kopā būs mazāk par 58 punktiem.

Prognoze precīza: “49ers” uzvara 23:17

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "49ers" +7 un mazāk par 58 punktiem
Veikt Likmi
kategorija
NFL
Koeficients
1.98
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Par ekspertu

Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!

Eksperta statistika
Likmes
9
Precīzas
5
Zaudētas
3
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
67
Precīzas
29
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT