40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: cīņa par finālu

Pekina, 15:10 @ 18.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Klāt olimpiskie pusfināli, un liela daļa hokejistu atbildīgākus mačus valstsvienības kreklā vairs nepiedzīvos. Ja pirmā pusfināla izteikta favorīte ir Somija, tad par Krievijas Olimpiskās komitejas un Zviedrijas dueli domas dalās. Krievi pirms Pekinas turnīra bija galvenie favorīti, un nekas nav mainījies. Krievija uzvarējusi trijās no četrām spēlēm, šajos mačos kopā ielaižot tikai vienu ripu. Savukārt vienīgais zaudējums piedzīvots rezultatīvā grupas spēlē pret Čehiju – 5:6 pagarinājumā.

Arī Zviedrijai ir tikai viens zaudējums, un arī tas piedzīvots turnīra rezultatīvākajā mačā – izlaižot 3:0 pārsvaru, pagarinājumā ar 3:4 nācās atzīt Somijas pārākumu. Ceturtdaļfinālā pret Kanādu zviedri lielisko nodemonstrēja, kā prot izrakt bedri jebkuram uzbrukumam – 2:0, pēdējā ripa tukšos vārtos.

Abām komandām trumpji slēpjas aizsardzībā, abām ir raženi un spēcīgi vārtu vīri, tāpēc paredzu piesardzīgu spēli bez diža vārtu biruma.

Prognoze precīza: pamatlaiks 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 4,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.91
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23