40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: cik vārtus gūs CSKA un “Dinamo”?

Maskava, 14:30 @ 04.09.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Abām komandām otrā spēle sezonā. CSKA pirmajā spēlē ļoti daudz uzbruka un meta pa vārtiem, taču ripu Omskas “Avangard” sargātajos vārtos tā arī nespēja dabūt. Šī ir ļoti būtiska lieta, kam personīgi es pievēršu uzmanību, ja komanda, kas ir ar milzīgu uzbrukuma potenciālu, paliek uz nulles tad nākošajā spēlē vārti tiks gūti ar lielāku varbūtību, jo divas spēles pēc kārtas maz ticams, ka neizdosies gūt vārtus.

“Dinamo” sezonu iesāka ļoti veiksmīgi, biju diezgan pārsteigts, cik saturīgu spēli viņi mēdza rādīt, ņemot vērā, ka netika aizvadīta īsti neviena pārbaudes spēle pilnā sastāvā. Domāju, ka uz nulles rīdzinieki nepaliks, jo uzbrukumā ir piesaistīti labi spēlētāji un vairākums arī izskatījās labs. Prognozēju, ka CSKA un “Dinamo” gūs kopā vairāk par pieciem vārtiem (over 5).

Saskatu vērtību šajā prognozē, ja koeficients ir vismaz 1.80.

Likme atgriezta: CSKA uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: vairāk par 5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64