40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: cik vārti tiks gūti “Arēnā Rīga”?

Rīga @ 19.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Rīdzinieki ir “karsti” – trīs uzvaras pēc kārtas un pie tam vēl visai rezultatīvās cīņās! Kas līdzīgs laikam pēdējos pāris gadus nav redzēts, bet jāsaka, ka arī tik saturīga komanda un spēle kopumā ļoti sen nav redzēta. Ļoti svarīgi bija paņemt punktus tieši mēneša sākumā, jo oktobra otrā puse būs smagāka.

“Metallurg” bija ļoti tuvu tam, lai pārrakstītu kluba vēsturi un uzvarētu 15. spēli pēc kārtas, taču cieta sakāvi pret “Salavat Yulaev” – kas ir interesanti, tad “Metallurg” šosezon tikai divi zaudējumi un abi pret “Salavat”. Lai vai kā, šī vakara viesi vēl joprojām ir labākie vārtu guvēji visā līgā – 69 vārti. Vairākums ir ļoti labā līmenī, tāpēc rīdziniekiem jācenšas neatkārtot iepriekšējās spēles kļūdas.

Domāju, ka šodien “Dinamo” vārtos redzēsim Mahovski, jo Matsons vārtos jau bija visās trīs iepriekšējās spēlēs un neredzu iemeslu viņam spēlēt arī šodien, ņemot arī vērā saspringto grafiku ar pārlidojumiem pēdējās nedēļas laikā. Prognozēju, ka spēlē būs vismaz pieci gūti vārti, ieskaitot papildlaiku.

Prognoze precīza: “Metallurg” uzvara pēcspēles metienu sērijā 5:4

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64