Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: cik gari būs Vimbldonas astotdaļfināli?

Londona, 14:15 @ 05.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze neprecīza!

Pirmdien sāksies astotdaļfināli Vimbldonas tenisa čempionātā. Par vietu ceturtdaļfinālā savā starpā cīnīsies kanādietis Deniss Šapovalovs (rangā 12. vieta) un spānis Roberto Bautista Aguts (10.), kā arī Kanādas pārstāvis Fēlikss Ožē-Aliasims (19.) un vācietis Aleksandrs Zverevs (6.).

Šapovalovs un Aguts ir līdzīga līmeņa spēlētāji, kas liek domāt, ka mačs nebeigsies pēc trim setiem. Līdz šim turnīrā abi tenisisti paspējuši aizvadīt gan trīs, gan piecu setu mačus, turklāt turnīra ievadā Aguts uzvarēja arī četros setos. Lai gan savā starpā viņi nav spēlējuši, prognozēju, ka šodienas duelī būs vairāk par 3,5 setiem.

Zverevs spēlē ļoti labu tenisu, tomēr viņš ir nestabils, mača gaitā izceļoties ar kāpumiem un kritumiem, kas noteikti palīdzēs Ožē-Aliasimam izcīnīt uzvaru vismaz vienā setā. Abi tenisisti izceļas ar labu servi un mazliet vecmodīgu tenisu, tāpēc uzskatu, ka arī šajā spēlē būs vairāk par 3,5 setiem.

Ekspreša prognoze: Šapovalovs – Bautista Aguts spēlē vairāk par 3,5 setiem (1,47) x Zverevs – Aliasims spēlē vairāk par 3,5 setiem (1,62).

Prognoze precīza: Šapovalova uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Šapovalovs - Bautista Aguts vairāk par 3,5 setiem x Zverevs - Aliasims vairāk par 3,5 setiem
KategorijaTeniss
Koeficients2.43
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63