40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Chelsea” pret “sarkanajiem velniem”

Londona, 18:30 @ 28.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ļoti svarīga spēle abām komandām. Tomasa Tuhela vadībā Londonas “Chelsea” labi iesākusi un nav zaudējusi nevienu spēli. Komanda atrodas tikai soļa attālumā no Čempionu līgas pozīcijām Anglijas premjerlīgas tabulā, tomēr arī Mančesteras komanda ir uz pietiekami atzīstama pozitīvā viļņa. Ule Gunnāra Sulšera vadītie futbolisti pēc neizteiksmīgā sezonas sākuma beidzot sasniedz rezultātu.

Uzskatu, ka “Chelsea” komanda samierinātos šajā spēlē ar neizšķirtu. Tas abām komandām būtu labs rezultāts, tomēr uzskatu, ka Mančestera šajā spēlē nezaudēs. Ļoti daudz atkarīgs no tā, vai Tuhels spēs apturēt “United” motoru Bruno Fernandešu. Uzskatu, ka šajā spēlē tas neizdosies un prognozēju, ka spēle beigsies vai ar “United” uzvaru, vai ar neizšķirtu rezultātu uz tablo.

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: 2X
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.66
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71