Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Čempionu līgas ekspresis!

Liverpūle un Dortmunde, 22:00 @ 14.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

UEFA Čempionu līgā trešdien divas ceturtdaļfināla atbildes cīņas: “Liverpool” pret Madrides “Real” un Dortmundes “Borussia” pret Mančestras “City”. Abas laukuma saimnieces pirms nedēļas zaudēja pirmajās spēlēs attiecīgi 1:3 un 1:2.

Daudz faktoru spēlē par labu “Liverpool”, jo komandai nepieciešams atspēlēties, tā spēlēs savā laukumā un ir vairāk motivēta, taču es ticu “Real” čempionu mentalitātei, kas ir krietni pieaugusi pēc uzvarām pār “Liverpool” un “Barcelona”. Nevar aizmirst arī par Liverpūles problēmām aizsardzībā, bet Salahs un Manē neizceļas ar daudz gūtajiem vārtiem, kas bija vērojams arī pirmajā ceturtdaļfināla mačā.

Ja runājam par “Borussia” un “City” dueli, tad domāju, ka Mančestra uzvarēs. Lai gan “City” pēdējā laikā nedemonstrē labu sniegumu, komandai ir laba iespēja iekļūt pusfinālā, tāpēc papildu motivācija nav jāmeklē, turklāt “Borussia” spēli aizsardzībā nekad nevar prognozēt, taču “City” vajadzētu tai tikt cauri un izcīnīt uzvaru.

Mana ekspreša prognoze: “Real” nepiedzīvos zaudējumu (dubultiespēja X2, koeficients 1,88) x “City” izcīnīs uzvaru (koeficients 1,62).

Prognoze precīza: “Liverpool” – “Real” 0:0 un “Borussia” – “City” 1:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Real" dubultiespēja (X2) x "City" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.05
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71