Prognoze: “Celtics” kopumā spēlē labāk

Maiami, 3:30 @ 26.05.2022

Prognoze precīza!

Naktī uz ceturtdienu piekto reizi Austrumu konferences finālā tiksies Maiami “Heat” un Bostonas “Celtics”. Abas komandas paspējušas izcīnīt pa divām uzvarām, bet kopumā labāku basketbolu rādījusi Bostona. Visi mači izcēlušies ar lielām rezultāta starpībām, bet būtiskākais, ko gribētos izcelt, ir ceturtdaļu rezultāti.

“Heat” četru spēļu laikā uzvarējusi tikai trīs ceturtdaļas, kamēr “Celtics” bijusi labāka deviņās. Ja saskaita visu spēļu rezultātus kopā, Bostona atrodas vadībā ar 28 punktiem! Jā, protams, visu izšķir rezultāts spēles beigās, tomēr šis parāda tendenci, ka kopumā “Celtics” spēlējusi sekmīgāk.

Jāņem arī vērā, ka “Celtics” divos mačos nav palīdzējis Markuss Smarts, bet pa reizei izkrituši arī Als Horfords, Deriks Vaits un Roberts Viljamss. Arī “Heat” saskārusies ar problēmām sastāvā, tomēr Bostonai tās bijušas biežākas. Skaidrs, ka spēlēt Maiami nebūs viegli, bet vienreiz komanda jau uzvarēja, tāpēc prognozēju “Celtics” panākumu.

Prognoze precīza: “Celtics” uzvara 93:80

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Celtics" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.85
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Likmes
15
Precīzas
9
Zaudētas
6
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
143
Precīzas
79
Zaudētas
62
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT