40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Celtics” kopumā spēlē labāk

Maiami, 3:30 @ 26.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Naktī uz ceturtdienu piekto reizi Austrumu konferences finālā tiksies Maiami “Heat” un Bostonas “Celtics”. Abas komandas paspējušas izcīnīt pa divām uzvarām, bet kopumā labāku basketbolu rādījusi Bostona. Visi mači izcēlušies ar lielām rezultāta starpībām, bet būtiskākais, ko gribētos izcelt, ir ceturtdaļu rezultāti.

“Heat” četru spēļu laikā uzvarējusi tikai trīs ceturtdaļas, kamēr “Celtics” bijusi labāka deviņās. Ja saskaita visu spēļu rezultātus kopā, Bostona atrodas vadībā ar 28 punktiem! Jā, protams, visu izšķir rezultāts spēles beigās, tomēr šis parāda tendenci, ka kopumā “Celtics” spēlējusi sekmīgāk.

Jāņem arī vērā, ka “Celtics” divos mačos nav palīdzējis Markuss Smarts, bet pa reizei izkrituši arī Als Horfords, Deriks Vaits un Roberts Viljamss. Arī “Heat” saskārusies ar problēmām sastāvā, tomēr Bostonai tās bijušas biežākas. Skaidrs, ka spēlēt Maiami nebūs viegli, bet vienreiz komanda jau uzvarēja, tāpēc prognozēju “Celtics” panākumu.

Prognoze precīza: “Celtics” uzvara 93:80

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Celtics" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29