40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Celtics” aizsardzība rada galvassāpes

Bruklina, 2:00 @ 26.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Austrumu konferences 2. kārtā nonākusi Bostonas “Celtics”, kas pirmajās trīs spēlēs demonstrējusi lielisku sniegumu pret Bruklinas “Nets”, izvirzoties vadībā ar 3-0. Pirms sērijas daudzi uzskatīja šo par interesantāko 1. kārtas dueli, īpaši pēc pirmā mača, tomēr pagaidām bijis vienas komandas šovs.

“Celtics” otrajā spēlē iespaidīgi atspēlējās, savukārt trešajā mačā vadībā atradās no pirmajām minūtēm. Bostona demonstrējusi lielisku spēli aizsardzībā, kas ļāvis ļoti apturēt galveno “Nets” spēlētāju Kevinu Durentu. Bija plānots, ka 4. mačā debiju piedzīvos Bens Simonss, tomēr tas vēl nenotiks.

Nav nekādu šaubu, ka Bostonas lieliskā aizsardzība turpināsies, kas nozīmēs kārtējās galvassāpes “Nets”. “Celtics” grib atgriezties Bostonā, lai iegūtu papildu atpūtu pirms otrās kārtas, kas, visticamākais, būs pret Milvoki “Bucks”. Prognozēju Bostonas uzvaru naktī uz otrdienu.

Prognoze precīza: “Celtics” uzvara 116:112

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Celtics" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29