Vankūvera, 2:00 @ 19.04.2021

Prognoze neprecīza!

Lai gan Toronto “Maple Leafs” ir izteikta Kanādas divīzijas līdere, NHL labākā snaipera Ostona Metjūza savainojums to mazliet piebremzējis – piedzīvoti trīs zaudējumi pēc kārtas. Ārpus ierindas bija vēl viens vadošo lomu uzbrucējs Viljams Nīlanders, kurš pametis Covid-19 protokolu un varēs doties laukumā.

Pretī stāsies Vankūveras “Canucks” – komanda, kurā šomēnes ar Covid-19 saslima vairāk nekā 20 hokejisti. Vienība šomēnes nav spēlējusi un trenēties atsāka vien šonedēļ. Atgriešanās ierindā bija plānota divas dienas agrāk, taču “Canucks” spēlētāju skaļie protesti lika NHL mainīt savas domas.

Kā izteicās uzbrucējs Džeitī Millers, viņš nav saslimis ar vīrusu, bet tāpat jūtas negatavs atgriezties laukumā pēc tik ilgas sēdēšanas mājās. Viņš arī uzdeva jautājumu: kā tad jūtas tie, kuri saslima un bija gultas režīmā? “Canucks” spēle būs liels pārbaudījums, tāpēc vērtīgs ir arī 1,60 koeficients uz Toronto panākumu pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Maple Leafs” zaudējums papildlaikā 2:3

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Maple Leafs" uzvara pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.60
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Eksperta statistika
Likmes
5
Precīzas
2
Zaudētas
3
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
40
Precīzas
16
Zaudētas
23
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT