40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Canucks” atgriežas pēc ilgas slimošanas…

Vankūvera, 2:00 @ 19.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Lai gan Toronto “Maple Leafs” ir izteikta Kanādas divīzijas līdere, NHL labākā snaipera Ostona Metjūza savainojums to mazliet piebremzējis – piedzīvoti trīs zaudējumi pēc kārtas. Ārpus ierindas bija vēl viens vadošo lomu uzbrucējs Viljams Nīlanders, kurš pametis Covid-19 protokolu un varēs doties laukumā.

Pretī stāsies Vankūveras “Canucks” – komanda, kurā šomēnes ar Covid-19 saslima vairāk nekā 20 hokejisti. Vienība šomēnes nav spēlējusi un trenēties atsāka vien šonedēļ. Atgriešanās ierindā bija plānota divas dienas agrāk, taču “Canucks” spēlētāju skaļie protesti lika NHL mainīt savas domas.

Kā izteicās uzbrucējs Džeitī Millers, viņš nav saslimis ar vīrusu, bet tāpat jūtas negatavs atgriezties laukumā pēc tik ilgas sēdēšanas mājās. Viņš arī uzdeva jautājumu: kā tad jūtas tie, kuri saslima un bija gultas režīmā? “Canucks” spēle būs liels pārbaudījums, tāpēc vērtīgs ir arī 1,60 koeficients uz Toronto panākumu pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Maple Leafs” zaudējums papildlaikā 2:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Maple Leafs" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.60
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23