Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Cagliari” jāizmanto “Bologna” stāvoklis

Kaljāri, 21:45 @ 11.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Normālos apstākļos spēles favorīte būtu Itālijas A sērijas vienpadsmitās vietas īpašniece “Bologna”, kas viesosies pie 18. pozīcijā esošās “Cagliari”, kas šosezon uzvarējusi tikai divās spēlēs un abās – pret Dženovas “Sampdoria”. Tomēr, kā jau būsiet pamanījuši, pašlaik apstākļi atkal vairs nav normāli, un tas būtiski skar arī Boloņas klubu, kam veselības dienesta izsludinātās komandas karantīnas dēļ visdrīzāk tiks ieskaitīts tehniskais zaudējums par neierašanos uz mājas spēli pret Milānas “Inter” un kā izbraukuma spēle Kaljāri tika pārcelta tikai uz otrdienas vakaru, nevis vēlāk.

Ja “Bologna” būs spējīga doties uz Kaljāri, tas visdrīzāk notiks ievērojami šaurākā sastāvā. Ja nebūs jaunu pozitīvu analīžu (pirmdien tika saņemtas vēl trīs), tad vismaz pamatsastāvu Boloņa varētu savākt visnotaļ spēcīgu, tomēr – bez treniņu prakses nedēļas garumā. Jāatgādina, ka Covid-19 arī nav vienīgais iemesls, kādēļ var trūkst spēlētāju, jo lazareti un Āfrikas Nāciju kausu, uz kuru devies viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem Musa Berovs un rezervists Ibrahīma Mbajs, neviens nav atcēlis.

“Bologna” gadu pabeidza ar uzvaru Sasuolo (3:0), pārtraucot trīs zaudējumu sēriju, un iepriekšējās piecās izbraukuma spēlēs svinēja trīs uzvaras – vēl arī Spēcijā (1:0) un Dženovā pār “Sampdoria” (2:1). Tikmēr “Cagliari” 6. janvārī gadu sāka ar 2:1 Dženovā, līgā pārtraucot 11 neuzvarētu spēļu sēriju. Arī “Cagliari”, kas desmit mājas spēlēs A sērijas sezonā izcīnījusi tikai vienu uzvaru, ir iztrūkums Āfrikas Nāciju kausa dēļ – nebūs senegāliešu uzbrucēja Keitā Baldē.

Prognoze precīza: “Cagliari” uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Cagliari" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.65
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90