Prognoze: būs mierīgs hokejs

Tampere, 20:20 @ 14.05.2022

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu sākusi ar zaudējumu pret ASV (1:4), bet šodien priekšā nākamais pārbaudījums – olimpiskā čempione Somija, kas noskaņojusies savā laukumā atgūt pasaules zeltu.

Pieredzējusi komanda ar saspēlētiem virknējumiem un sadalītiem pienākumiem. Katrs hokejists zina savu lomu, reizē – Somijas izlasē bīstama ir arī ceturtā maiņa, kura plecu pie pleca spēlē ne pirmo gadu.

Spēles tempu diktēs somi, kuriem patīk pacietīgs hokejs – divreiz nomērīt un tikai tad griezt. Olimpiskajās spēlēs somiem piekāpāmies ar 1:3, bet pirms gada pasaules čempionātā zaudējām pagarinājumā ar 2:3. Prognozēju, ka arī šovakar būs mierīgs hokejs, kurā risks nebūs cieņā, tāpēc somi un latvieši gūs mazāk par pieciem (5) vārtiem.

Prognoze precīza: Somijas uzvara 2:1

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: mazāk par 5 vārtiem pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Likmes
9
Precīzas
5
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
107
Precīzas
44
Zaudētas
59
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT