40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: būs mierīgs hokejs

Tampere, 20:20 @ 14.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu sākusi ar zaudējumu pret ASV (1:4), bet šodien priekšā nākamais pārbaudījums – olimpiskā čempione Somija, kas noskaņojusies savā laukumā atgūt pasaules zeltu.

Pieredzējusi komanda ar saspēlētiem virknējumiem un sadalītiem pienākumiem. Katrs hokejists zina savu lomu, reizē – Somijas izlasē bīstama ir arī ceturtā maiņa, kura plecu pie pleca spēlē ne pirmo gadu.

Spēles tempu diktēs somi, kuriem patīk pacietīgs hokejs – divreiz nomērīt un tikai tad griezt. Olimpiskajās spēlēs somiem piekāpāmies ar 1:3, bet pirms gada pasaules čempionātā zaudējām pagarinājumā ar 2:3. Prognozēju, ka arī šovakar būs mierīgs hokejs, kurā risks nebūs cieņā, tāpēc somi un latvieši gūs mazāk par pieciem (5) vārtiem.

Prognoze precīza: Somijas uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23