40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Bengals” cīņa pret “Chargers”

Sinsinatī, 20:00 @ 04.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ļoti interesanta spēle starp diviem pagājušā gada drafta “quarterbackiem” – Džo Burrovu un Džastinu Herbertu. “Bengals” ir atdzimusi no pēdējo gadu sliktajiem sniegumiem un ieguvusi jaunu identitāti – Džo Burrovs dala lieliskas piespēles, Džo Miksons skrien pāri pretiniekiem un Džamars Čeiss savā pirmajā sezonā NFL ir viens no līgas līderiem gūto jardu un “touchdown” ziņā. “Bengals” ir 6. labākā aizsardzība līgā, un arī uzbrukuma līnija daudz labāk spēj nosargāt Burrovu nekā pagājušogad.

“Chargers” vienība šogad ir neprognozējama un spēj samest gan 50, gan tikai 6 punktus. Komandai ir lielisks uzbrukums, taču mīnuss tajā ir uzbrukuma līnija – tā nespēj regulāri nosargāt Džastinu Herbertu, kā rezultātā ir vai nu sasteigtas piespēles, vai neprecīzas. Herberts pats spēj skriet ar bumbu, taču tā nav viņa pirmā izvēle. Aizsardzība komandai ir ļoti vāja tieši pret skrējienu, kas ir liels trumpis “Bengals” – paredzama Džo Miksona lieliska spēle, kas arī atvērtu rokas Burrovam.

Prognozēju “Bengals” uzvaru ar vismaz 3 punktiem (handikaps -3) un kopējo punktu skaitu spēlē vairāk par 45.

Prognoze neprecīza: “Chargers” uzvara 41:22

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Bengals" handikaps -3 un kopā vairāk par 45 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 2.75
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54