Sinsinatī, 20:00 @ 04.12.2021

Prognoze neprecīza!

Ļoti interesanta spēle starp diviem pagājušā gada drafta “quarterbackiem” – Džo Burrovu un Džastinu Herbertu. “Bengals” ir atdzimusi no pēdējo gadu sliktajiem sniegumiem un ieguvusi jaunu identitāti – Džo Burrovs dala lieliskas piespēles, Džo Miksons skrien pāri pretiniekiem un Džamars Čeiss savā pirmajā sezonā NFL ir viens no līgas līderiem gūto jardu un “touchdown” ziņā. “Bengals” ir 6. labākā aizsardzība līgā, un arī uzbrukuma līnija daudz labāk spēj nosargāt Burrovu nekā pagājušogad.

“Chargers” vienība šogad ir neprognozējama un spēj samest gan 50, gan tikai 6 punktus. Komandai ir lielisks uzbrukums, taču mīnuss tajā ir uzbrukuma līnija – tā nespēj regulāri nosargāt Džastinu Herbertu, kā rezultātā ir vai nu sasteigtas piespēles, vai neprecīzas. Herberts pats spēj skriet ar bumbu, taču tā nav viņa pirmā izvēle. Aizsardzība komandai ir ļoti vāja tieši pret skrējienu, kas ir liels trumpis “Bengals” – paredzama Džo Miksona lieliska spēle, kas arī atvērtu rokas Burrovam.

Prognozēju “Bengals” uzvaru ar vismaz 3 punktiem (handikaps -3) un kopējo punktu skaitu spēlē vairāk par 45.

Prognoze neprecīza: “Chargers” uzvara 41:22

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Bengals" handikaps -3 un kopā vairāk par 45 punktiem
Veikt Likmi
kategorija
NFL
Koeficients
2.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Par ekspertu

Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!

Eksperta statistika
Likmes
9
Precīzas
5
Zaudētas
3
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
67
Precīzas
29
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT