Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Bayer” vai “Hoffenheim”?

Leverkūzene, 21:30 @ 15.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vācijas Bundeslīgā futbolā šonedēļ tiks aizvadītas divas kārtas – pēdējās divas pirms došanās gandrīz trīs nedēļu ilgā ziemas pauzītē. Nedēļas vidū centrālajā spēlē tiksies pašreizējās trešās un ceturtās vietas īpašnieces Lēverkūzenes “Bayer” un “Hoffenheim”, kuru neseno spēļu tendences ir būtiski atšķirīgas, – ja mājiniece “Bayer” zaudējusi divos mačos, tad viešņa “Hoffenheim” uzvarējusi četrās spēlēs pēc kārtas un atpūtusies par 26 stundām ilgāk.

Kā jau allaž, uz faktiem un sērijām var paskatīties no dažādiem skatu punktiem. Tā, piemēram, “Bayer” abi zaudējumi bija izbraukumā – vairs neko neizšķirošā Eiropas līgas spēlē Budapeštā (0:1) un 2:5 Frankfurtē, esot vadībā ar 2:0. Kamēr mājās Lēverkūzenes klubs ir svinējis četras uzvaras pēc kārtas (tiesa, arī mājās šosezon ir zaudēts gana daudz – 11 spēlēs septiņas uzvaras un četras neveiksmes). Savukārt “Hoffenheim” uzvarās pār “Greuther Furth” (6:3) un “Eintracht” (3:2) ielaida pirmā, pret “Greuther Furth” arī vienreiz izlaida vadību (2:2), bet pret “Eintracht” bija mazāk bīstama par pretinieci (xG rādītājs 0,92 pret 1,58). Savukārt Freiburgā “Hoffenheim” uzvaru izrāva tikai kompensācijas laikā (2:1).

Lai nu kā, “Hoffenheim” uz Lēverkūzeni noteikti devusies labā noskaņojumā, taču “Bayer” nav iemesla panikai – pēc sastāva kvalitātes Lēverkūzenes komandai būtu dodama neliela priekšroka, un labākajos sastāvos nebūs kā viena, tā arī otra vienība. Prognozēju “Bayer” uzvaru.

Prognoze neprecīza: 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Bayer" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90