40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Basaksehir” vajag uzvarēt

Stambula, 19:15 @ 28.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas futbola čempionātā sestdien spēli aizvadīs “Basaksehir” un “Kayserispor” komandas. Aizvadītajās divās spēlēs “Basaksehir” piedzīvojusi divas neveiksmes, savukārt “Kayserispor” pēc pirmajā mačā piedzīvotā zaudējuma nomainīja treneri un nākamajā tika pie punkta.

“Basaksehir” ir laba komanda ar labu sastāvu, un divi zaudējumi sezonas ievadā ir visai negaidīti. “Kayserispor” sastāvs nav tik labs kā pretiniekiem, un izcīnītais punkts ir tikai ilūzija, jo tas notika trenera maiņas ietekmē, kas vienmēr vairāk motivē spēlētājus censties laukumā.

Uzskatu, ka “Basaksehir” saņemsies, jo komandai nepieciešamas uzvaras, turklāt pirmajos divos mačos nebija arī tik slikts sniegums, jo kopumā varēja būt četri punkti. Prognozēju, ka sestdien “Basaksehir” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Kayserispor” uzvara 1:0

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Basaksehir" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63