40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Bārtija pretī triumfam mājās

Melburna, 10:30 @ 29.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sestdienas rītā par “Australian Open” titulu sieviešu konkurencē cīnīsies Ešlija Bārtija un Daniela Kolinsa. Mājinieku favorīte Bārtija 2022. gadā spēlē lieliski, jo vēl nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu – viņas kontā uzvara turnīrā Adelaidē un tagad iespēja pirmo reizi triumfēt “Australian Open”.

Ceļā līdz “Grand Slam” turnīra finālam Bārtija nerādīja šaubas par sevi kā favorīti, visus mačus uzvarot divos setos. Pirmajos divos mačos viņa kopā zaudēja trīs geimus, nākamie divi bija nosacīti grūtāki, zaudējot attiecīgi piecus un septiņus geimus, savukārt ceturtdaļfināls un pusfināls pārvarēts bez lielām problēmām, zaudējot attiecīgi divus un četrus geimus.

Kolinsa skaļi Melburnā sevi pieteica 2019. gadā, sasniedzot pusfinālu. Nākamajos divos gados viņa apstājās otrajā kārtā, bet tagad spēlēs finālā. 1/16 un 1/8 finālā bija nepieciešami trīs seti pretinieču pieveikšanai, kamēr pusfinālā apspēlēta Iga Švjonteka ar 6:4, 6:1.

Savā starpā Bārtija un Kolinsa tikušās četras reizes, no kurām trīsreiz pārāka bijusi Bārtija, taču pēdējā duelī pirms nepilna gada uzvarēja Kolinsa. Bārtija uzņēmusi ļoti labu formu, arī skatītāju atbalsts dzīs viņu uz priekšu, savukārt Kolinsa dažus no mačiem uzsāka slikti, ko finālā nevarēs atļauties. Prognozēju, ka Bārtija uzvarēs ar vismaz piecu geimu pārsvaru (handikaps -5).

Prognoze neprecīza: Bārtijas uzvara 6:3, 7:6(2)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Bārtijas handikaps -5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19