40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Austrālijas cerība tuvojas finālam

Melburna, 10:30 @ 27.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ceturtdien noskaidrosies “Australian Open” sieviešu turnīra finālistes. Pirmajā pārī sacentīsies mājinieku favorīte Ešlija Bārtija, kura rangā ieņem pirmo pozīciju, un amerikāniete Medisona Kīsa, kura pašlaik ir 51. labākā rakete pasaulē. Divās no trim savstarpējām spēlēm uzvarējusi Bārtija.

Bārtija vienā elpas vilcienā sasniegusi “Australian Open”, jo visas pretinieces apspēlētas divos setos. Pirms sezonas pirmā “Grand Slam” viņa izcīnīja titulu Adelaidā, līdz ar to Bārtija uzvarējusi jau deviņos mačos pēc kārtas.

Kīsa sekmīgi uzsāka jauno gadu, jo uzvarēja citā Adelaidas turnīrā, bet tagad ir “Australian Open” pusfinālā. Vislielākās grūtības bija trešajā kārtā, kad bija nepieciešami trīs seti panākuma izcīnīšanai.

Abām dāmā ir spēcīgas serves. Nav ne mazāko šaubu, ka Bārtija un Kīsa cīnīsies līdz pēdējam, lai sezonas pirmajā “Grand Slam” sasniegtu finālu. Prognozēju, ka būs sīva spēkošanās, līdz ar to arī vairāk par 20,5 geimiem.

Prognoze neprecīza: Bārtijas uzvara 6:1, 6:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 20,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19