40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ASV apliecinās savu potenciālu

Tokija, 15:00 @ 25.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Interesantākā Tokijas basketbola turnīra spēle svētdien noteikti būs starp Franciju un ASV. Sagatavošanās ciklā amerikāņi spēlēja nepārliecinoši, piedzīvojot divas neveiksmes. Neskatoties uz rezultātiem, sastāva komplekcija ASV ir ļoti laba un domāju, ka visa olimpiādes atmosfēra visu mainīs uz labo pusi.

ASV vienmēr mačos pret Franciju grib parādīt savu spožumu un spēku, turklāt jāatceras, ka pirms diviem gadiem Pasaules kausā tieši francūži bija tie, kas pārspēja amerikāņus ceturtdaļfinālā. Ar olimpiskā turnīra pirmo maču amerikāņi gribēs aizsūtīt ziņu pārējām komandām, ka rezultāti pārbaudes spēlēs neko nenozīmē.

Sastāvs amerikāņiem ir iespaidīgs, tās rindās ir vairāki labākie NBA spēlētāji, Gregs Popovičs ir ļoti labs treneris, tāpēc prognozēju, ka ASV izcīnīs uzvaru ar vismaz 13 punktu pārsvaru (handikaps -12,5).

Prognoze neprecīza: Francijas uzvara 83:76

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: ASV handikaps -12,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63