40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Astralis” pret “Complexity”

17:45 @ 30.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Astralis” vēl joprojām atrodas pasaules topa augšgalā, ieņemot augsto 3. vietu, bet domāju, ka viņu sniegums pēdējā laikā strauji krītās un reitings šajā spēlē galīgi nav noteicošais faktors. Kā jau visiem zināms, viens no “Astralis” stūrakmeņiem “device” ir pametis komandu, tādā veidā “Astralis” komandai zaudējot vienu no stabilākajiem un labākajiem AWP spēlētājiem pasaulē.

Šobrīd AWP lomu ir uzņēmies “dupreeh”, kuram tas nav “ikdienas darbs”. Grūti saprast, kā “device” aiziešana ir ietekmējusi komandas atmosfēru no iekšienes. Vai “bubzkji” tā ir ekstra motivācija? Vai drīzāk visiem pārējiem šis ir kārtīgs sitiens zem jostas vietas? Iepriekš tika runāts, ka “device” aiziešana varētu nebūt vienīgās izmaiņas komandā.

Kamēr ir daudz neskaidrību par “Astralis” sniegumiem, sastāvu un komandas garu, tikmēr “Complexity” ir kārtīgi ieskrējusies, nezaudējot 5 spēles pēc kārtas. Šobrīd ikviens spēlētājs var būt X faktors spēlē, un visi ir uzņēmuši ļoti labu individuālo formu. Pēdējā savstarpējā spēle notika 2020. gada decembrī, kur “Astralis” ar 2-0 uzvarēja, bet apstākļi ir krasi mainījušies, tāpēc tā spēle nav rādītājs uz šodienu.

Ar visiem notikumiem aizkulisēs ir ļoti grūti cerēt, ka “Astralis” kaut kad drīzumā varētu atgriezties savā labākajā formā, kamēr “Complexity” sastāvam nav nekādu šķēršļu, lai pēc pagājušā zaudējuma decembrī šodien iegūtu revanšu.

Svarīgi piebilst, ka pēdējās 2 savstarpējās spēlēs “Complexity” nemaz nebija pilnā sastāvā. Pēdējo spēli izlaida “poizon” veselības apstākļu dēļ, bet vēl vienu spēli iepriekš viņiem nemaz nebija stabila piektā spēlētāja. Uz šodienu viņiem ir pilns sastāvs, “poizon” ir atgriezies atpakaļ jau kops februāra, prognozēju “Complexity” uzvaru šajā sērijā.

Prognoze neprecīza: “Astralis” uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Complexity" uzvara
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients 1.84
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37