40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Anglijas Premjerlīgā cīņa par vietu Čempionu līgā

Londona, 20:00 @ 08.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmdien Anglijas Premjerlīgā gaidāma ļoti svarīga cīņa – ne par čempiontitulu, bet gan par vietu UEFA Čempionu līgā jeb Londonas “Chelsea” pret Liverpūles “Everton”. Komandas vienu no otras šķir tikai punkts.

Abas vienības pēdējā laikā demonstrē ļoti labu futbolu – “Chelsea” iepriekšējās astoņās spēlēs ielaidusi tikai divus vārtus, savukārt “Everton” izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas, tiesa, panākumi nākuši smagās cīņās. Karlo Ančeloti ir viltīgs lapsa, un pret savu bijušo komandu “Chelsea” viņš noteikti izdomājis 15 dažādus plānus, lai uzvarētu. Interesanti, ka gan “Chelsea”, gan “Everton” nesen pārspēja čempioni “Liverpool”.

Abas komandas kopumā izceļas ar ļoti labu aizsardzību un mazrezultatīvu spēli. Uzskatu, ka šajā mačā daudz vārtu nebūs, tā varētu beigties arī 0:0, taču prognozēju, ka “Chelsea”, kas jaunā galvenā trenera Tomasa Tuhela vadībā spēlē ļoti labi, izcīnīs uzvaru visā mačā.

Prognoze precīza: “Chelsea” uzvara 2:0 (1:0)

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Chelsea" uzvara + mazāk par 3,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.02
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25