40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Andora būs favorīte

21:45 @ 10.06.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbola izlasi šovakar UEFA Nāciju līgā gaida svarīga līderu cīņa Moldovā, bet pēc tam mūsu apakšgrupā duelēsies arī pundurvalstiņas – Andora uzņems Lihtenšteinu. Pirmajos divos mačos labāk sevi parādīja andorieši, vispirms Rīgā salūstot tikai galotnē (0:3), bet mājās pret Moldovu paņemot punktu – 0:0, tiesa, Andora otro puslaiku aizvadīja vairākumā. Tikmēr Lihtenšteina mājās ar 0:2 zaudēja Moldovai, bet Rīgā piekāpās ar 0:1 – vārti tika ielaisti vēlu, tomēr spēles ziņā tas bija vājākais sniegums līdz šim.

Kaut arī ilgāku laiku Andora kopā ar Sanmarīno tika uzskatītas par divām vājākajām izlasēm Eiropā, nu jau krietnu laiciņu Andora ir progresējusi un pirms Nāciju līgas sezonas arī tika uzskatīta par objektīvi spēcīgāku komandu kā Lihtenšteina. Martā Andora pārbaudes spēlēs pārspēja Sentkitsu un Nevisu (1:0) un Grenādu (1:0) un iepriekš savā laukumā vārtus nav ielaidusi arī pret citām mazajām izlasēm, kā Sanmarīno (2:0), Gibraltārs (0:0), Malta (0:0). 2019. gada rudenī savā laukumā uzveikta arī Moldova (1:0).

Lihtenšteina tikmēr Andorā ieradusies ar astoņiem sausajiem zaudējumiem pēc kārtas (vārti 0:29) un Rīgā neuzvarēja jau 20. spēlē pēc kārtas (0-3-17, vārti 4:61) – kopš 2020. gada rudens panākumiem Sanmarīno (2:0) un Luksemburgā (2:1). Andora ierasti savā laukumā ir ļoti neērta komanda praktiski jebkurai pretiniecei, un Lihtenšteinas riskantā spēle savā laukuma pusē un viduszonā var būt kā medusmaize Andoras asajiem pretuzbrukumiem.

Prognoze precīza: Andoras uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Andoras uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.79
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90