Prognoze: Andora būs favorīte

21:45 @ 10.06.2022

Prognoze precīza!

Latvijas futbola izlasi šovakar UEFA Nāciju līgā gaida svarīga līderu cīņa Moldovā, bet pēc tam mūsu apakšgrupā duelēsies arī pundurvalstiņas – Andora uzņems Lihtenšteinu. Pirmajos divos mačos labāk sevi parādīja andorieši, vispirms Rīgā salūstot tikai galotnē (0:3), bet mājās pret Moldovu paņemot punktu – 0:0, tiesa, Andora otro puslaiku aizvadīja vairākumā. Tikmēr Lihtenšteina mājās ar 0:2 zaudēja Moldovai, bet Rīgā piekāpās ar 0:1 – vārti tika ielaisti vēlu, tomēr spēles ziņā tas bija vājākais sniegums līdz šim.

Kaut arī ilgāku laiku Andora kopā ar Sanmarīno tika uzskatītas par divām vājākajām izlasēm Eiropā, nu jau krietnu laiciņu Andora ir progresējusi un pirms Nāciju līgas sezonas arī tika uzskatīta par objektīvi spēcīgāku komandu kā Lihtenšteina. Martā Andora pārbaudes spēlēs pārspēja Sentkitsu un Nevisu (1:0) un Grenādu (1:0) un iepriekš savā laukumā vārtus nav ielaidusi arī pret citām mazajām izlasēm, kā Sanmarīno (2:0), Gibraltārs (0:0), Malta (0:0). 2019. gada rudenī savā laukumā uzveikta arī Moldova (1:0).

Lihtenšteina tikmēr Andorā ieradusies ar astoņiem sausajiem zaudējumiem pēc kārtas (vārti 0:29) un Rīgā neuzvarēja jau 20. spēlē pēc kārtas (0-3-17, vārti 4:61) – kopš 2020. gada rudens panākumiem Sanmarīno (2:0) un Luksemburgā (2:1). Andora ierasti savā laukumā ir ļoti neērta komanda praktiski jebkurai pretiniecei, un Lihtenšteinas riskantā spēle savā laukuma pusē un viduszonā var būt kā medusmaize Andoras asajiem pretuzbrukumiem.

Prognoze precīza: Andoras uzvara 2:1

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

15% cashback+ 100 brīvspēles

Prognoze: Andoras uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.79
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Likmes
10
Precīzas
4
Zaudētas
6
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
238
Precīzas
107
Zaudētas
127
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT