Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: amerikāņu derbijā tiekas Stīvensa un Gofa

Ņujorka, 2:00 @ 02.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“US Open” sieviešu turnīra otrajā kārtā naktī uz ceturtdienu tiksies divas amerikāņu tenisistes – Slouna Stīvensa un Koko Gofa. Pirmā rangā atrodas 66. vietā, kamēr tikai 17 gadus jaunā Gofa ir 23. labākā tenisa rakete pašlaik. Amerikānietes pirmo reizi aizvadīs savstarpējo spēli.

2017. gadā Stīvensa trimfēja “US Open”, bet kopš tā laika Ņujorkā nav spēlējusi tik sekmīgi. Nākamajā gadā viņa sasniedza ceturtdaļfinālu, kam sekoja zaudējumi pirmajā un trešajā kārtā turpmākajos divos “US Open”.

Stīvensai šī gada izlozi var nodēvēt par grūtu, jo pirmajā kārtā bija spēle pret amerikānieti Medisonu Kīsu, pret kuru tika spēlēts 2017. gada finālā. Pirms divām dienām Stīvensa uzvarēja ar 6:3, 1:6, 7:6(7).

Gofa šosezon aizvadījusi 49 spēles, no kurām uzvarētas 35. Pirms “US Open” jaunā dāma sasniedza ceturtdaļfinālu Monreālā un otro kārtu Sinsinati. Līdzīgi kā Stīvensai, arī Gofai pirmajā kārtā neklājās viegli, jo poliete Magda Linete tika pieveikta tikai trīs setos ar 5:7, 6:3, 6:4.

Bukmeikeri par izteiktu favorīti uzskata Gofu, kura šosezon kopumā spēlē labāk, ko parāda arī vieta rangā, taču viņai joprojām pietrūkst stabilitātes. Mačā pret Linetu amerikāniete pieļāva daudz nepiespiesto kļūdu. Stīvensa, kurai ir lielāka pieredze, šo faktoru noteikti izmantos sev par labu, tāpēc prognozēju, ka Stīvensa izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Stīvensas uzvara 6:4, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Stīvensas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients3.00
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19