Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: 93. Kurzemes derbijs

Ventspils, 17:00 @ 18.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Futbola Virslīgā svētdien savā starpā tiksies Kurzemes komandas – FK “Ventspils” un FK “Liepāja”. Aizvadītajās četrās spēlēs ventspilnieki izcīnījuši tikai punktu, šobrīd atrodoties pēdējā vietā, savukārt Liepājai viena uzvara un trīs neveiksmes, kas dod 5. vietu.

FK “Ventspils” ir lielas problēmas ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā, jo komandu šonedēļ pameta vairāki treneri, tāpat arī nav zināms, ko darīs līdzšinējais prezidents, tāpēc arī spēlētāji ir lielā neziņā par nākotni. Lai gan “Ventspils” laukumā cīnās, ar to vien nepietiek, un sniegums sezonas ievadā ir ļoti slikts, ko ļoti ietekmējis sliktais sagatavošanās posms.

FK “Liepāja” pirmajos mačus ir problēmas ar pašu spēli, jo nav izdevies atrast optimālos risinājumus uzbrukumā, kā rezultātā piedzīvoti trīs zaudējumi pēc kārtas.

Prognozēju, ka “Liepāja” pārtrauks neveiksmju sēriju un izcīnīs uzvaru Kurzemes derbijā.

Prognoze precīza: “Liepāja” uzvara 1:0 (1:0)

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: FK "Liepāja" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.08
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84