Londona @ 03.02.2021

Prognoze precīza!
Šajā Anglijas Premjerlīgas kārtā Londonas “Fulham” savā “Craven Cottage” mājas arēnā uzņems “Leicester”. Uzskatu, ka šoreiz Lesteras komanda ir nedaudz nenovērtēta šajā duelī. Lai gan tā zaudēja iepriekšējā kārtā “Leeds United” un zaudēja arī sezonas pirmajā savstarpējā mačā pret šodienas pretiniekiem ar 1:2, tomēr vienība ir izpelnījusies favorītes statusu.

Klubs vēl patreiz ir vadošajās pozīcijās līgas tabulā un tai ir reālas iespējas uz čempiones titulu. “Fulham” pēdējās deviņās spēlēs ir tikai divreiz zaudējuši, taču pārējos mačos ir aizvadīti kopā septiņi neizšķirti. 

Blīvā tabula, Lesterai tik ļoti nepieciešamie punkti un ticība tam, ka “Leicester” nezaudēs divreiz Londonas klubam liek domāt, ka šodien pie trīs punktiem tiks tieši viņi.

Mana prognoze : “Leicester” uzvara

Prognoze precīza: “Leicester” uzvara ar 2:0

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro

"Fulham" - "Leicester City": "Leicester City" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.04
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
20
Precīzas
5
Zaudētas
14
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
142
Precīzas
56
Zaudētas
85
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT