Maskava, 18:30 @ 05.03.2021

Prognoze precīza!

KHL izslēgšanas spēļu otrais mačs starp Maskavas CSKA un Maskavas “Spartak” varētu parādīt to, kurā virzienā dosies sērija. CSKA pirmajā mačā nonāca ļoti sarežģītā situācija un uzvaru izcīnīja tikai papildlaikā ar 1:0.

Uz papīra CSKA ir izteikta favorīte, ņemot vērā, ka regulārajā sezonā komanda bija 1. vietā, bet “Spartak” – astotajā. Neticu, ka ilgtermiņā šajā sērijā lieli brīnumi var notikt – maksimums, ko “Spartak” var izdarīt, ir izcīnīt vienu vai divas uzvaras.

Runājot par piektdienas spēli, tad uzskatu, ka CSKA uzvarēs pārliecinošāk nekā sērijas ievadā un panākums būs vismaz ar divu vārtu pārsvaru.

Prognoze precīza: CSKA uzvara 5:1

Īpašais piedāvājums: izdari prognozi uz CSKA – “Spartak” spēli bez riska!

Prognoze: CSKA handikaps -1,5
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.03
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
25
Precīzas
10
Zaudētas
15
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT