40 EUR bezriska likme
Saņemt

KHL izslēgšanas spēļu prognoze: CSKA dodas pretī 2. uzvarai

Maskava, 18:30 @ 05.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

KHL izslēgšanas spēļu otrais mačs starp Maskavas CSKA un Maskavas “Spartak” varētu parādīt to, kurā virzienā dosies sērija. CSKA pirmajā mačā nonāca ļoti sarežģītā situācija un uzvaru izcīnīja tikai papildlaikā ar 1:0.

Uz papīra CSKA ir izteikta favorīte, ņemot vērā, ka regulārajā sezonā komanda bija 1. vietā, bet “Spartak” – astotajā. Neticu, ka ilgtermiņā šajā sērijā lieli brīnumi var notikt – maksimums, ko “Spartak” var izdarīt, ir izcīnīt vienu vai divas uzvaras.

Runājot par piektdienas spēli, tad uzskatu, ka CSKA uzvarēs pārliecinošāk nekā sērijas ievadā un panākums būs vismaz ar divu vārtu pārsvaru.

Prognoze precīza: CSKA uzvara 5:1

Īpašais piedāvājums: izdari prognozi uz CSKA – “Spartak” spēli bez riska! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: CSKA handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.03
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45