Jekaterinburga, 16:00 @ 11.01.2021

Prognoze precīza!

“Back to back” spēle Jekaterinburgā. Vakar formāli mājinieki skaitījās “Jokerit”, šodien komandas apmainīsies soliņiem taču spēle noritēs turpat. Uzvaru vakar izcīnīja “Jokerit” vienība ar Jāni Kalniņu vārtos.

Abās komandās ir ļoti labi izpildītāji un spilgti pirmie numuri vārtos, taču iespējamība redzēt citu vārtsragu vārtos, ja ir divas spēles divās dienās ir visai liela, bet redzot situāciju turnīra tabulā abas komandas balansē uz “playoff” robežas un ši ir ļoti svarīga spēle. Vakardienas spēle bija ļoti līdzīga ar vairākiem vienas un otras komandas ilgstošākiem uzbrukumiem, taču veiksme beigās “Jokerit” pusē.

Uzvarēt divas spēles pēc kārtas sezonas vīdu pret vienu un to pašu komandu ir ļoti grūti, sevišķi ja spēles ir uz pretinieku laukuma, tāpēc es domāju “Avtomobilist” likme bez neizšķirta ir ļoti laba izvēle un viennozīmīgi “value” ja ir iespēja to dabūt ar vismaz 1,80 koeficientu.

KHL. "Avtomobilist" pret "Jokerit": "Avtomobilist" uzvara (bez neizšķirta)
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
12
Precīzas
7
Zaudētas
4
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
44
Precīzas
22
Zaudētas
18
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT