40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Back to back” spēle Jekaterinburgā: šodien jāuzvar īstajiem mājiniekiem

Jekaterinburga, 16:00 @ 11.01.2021

Prognoze precīza!

Back to back” spēle Jekaterinburgā. Vakar formāli mājinieki skaitījās “Jokerit”, šodien komandas apmainīsies soliņiem taču spēle noritēs turpat. Uzvaru vakar izcīnīja “Jokerit” vienība ar Jāni Kalniņu vārtos.

Abās komandās ir ļoti labi izpildītāji un spilgti pirmie numuri vārtos, taču iespējamība redzēt citu vārtsragu vārtos, ja ir divas spēles divās dienās ir visai liela, bet redzot situāciju turnīra tabulā abas komandas balansē uz “playoff” robežas un ši ir ļoti svarīga spēle. Vakardienas spēle bija ļoti līdzīga ar vairākiem vienas un otras komandas ilgstošākiem uzbrukumiem, taču veiksme beigās “Jokerit” pusē.

Uzvarēt divas spēles pēc kārtas sezonas vīdu pret vienu un to pašu komandu ir ļoti grūti, sevišķi ja spēles ir uz pretinieku laukuma, tāpēc es domāju “Avtomobilist” likme bez neizšķirta ir ļoti laba izvēle un viennozīmīgi “value” ja ir iespēja to dabūt ar vismaz 1,80 koeficientu.

KHL. "Avtomobilist" pret "Jokerit": "Avtomobilist" uzvara (bez neizšķirta)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64