40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Heat” līderi pret 2. sliktāko aizsardzību līgā

Sakramento, 6:00 @ 19.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Maiami “Heat” turpina Rietumu konferences tūri un naktī uz piektdienu aizvadīs spēli pret Sakramento “Kings”. Jā, aizvadītajā naktī komanda izsēja 19 punktu handikapu un pagarinājumā zaudēja Goldensteitas “Warriors”, taču Sakramento nav labākā situācijā, jo zaudētas pēdējās četras spēles, turklāt visas savā laukumā un trīs mači ar vismaz 11 punktiem. “Kings” otro maču pēc kārtas nevarēs palīdzēt labākais atlēkušo bumbu izcīnītājs Rišons Holmss, kā arī 3. rezultatīvākais spēlētājs Harisons Bārnss. Sniegums pēdējā laikā ir tik bēdīgs, ka pat žurnālisti sākuši interesēties, vai ir bijusi spēlētāju organizēta tikšanās.

“Kings” ir 2. sliktākā aizsardzība visā līgā, un to noteikti izmantos Maiami līderi Džimijs Batlers un Bams Adebajo. Sakramento komandā spēlē bijušais “Heat” basketbolists Hasans Vaitsaids, un Maiami treneru štābs noteikti zinās, kā izmantot Vaitsaida aizsardzības “caurumus”. Nav divu domu, ka “Heat” spēlētāji ir nikni par pēdējo zaudējumu, tāpēc gatavojas izlikt dusmas uz “ievainoto” Sakramento. Prognozēju “Heat” uzvaru spēlē.

Prognoze precīza: “Heat” uzvara 118:110.

Prognozes rezultāts:Precīza
NBA, Sakramento Kings" - Miami "Heat": "Heat" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
NBA vērotājs
Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes15
Precīzas8
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:-0,41