40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Partizan” un “Cluj-Napoca” spēlēs labi

Ankara, 19:00 @ 25.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirokausā Rodiona Kuruca pārstāvētā “Partizan” viesosies pie “Turk Telekom”. Serbijas komanda šajā sezonā ir ar lielām ambīcijām un labu sastāvu, turklāt galvenā trenera pozīcijā ir Žeļko Obradovičs. Turcijas vienība nav slikta, taču rezultāti gan vietējā čempionātā, gan Eirokausā nav tik labi.

“Partizan” pārspēja “Turk Telekom” pirmajā tikšanās reizē, tāpēc prognozēju, ka Belgradas komanda uzvarēs arī šovakar, tiekot pie panākuma ar vismaz trim punktiem (handikaps -2,5).

FIBA Čempionu līgā sākas TOP16 turnīrs, un Malagas “Unicaja” savā laukumā uzņems “Cluj-Napocca” no Rumānijas. Lai gan valstī basketbols nosacīti ir eksotisks sporta veids, komanda ir ar lielām ambīcijām, ko parāda arī sastāva komplektācija, ierindā esot labiem amerikāņu un serbu leģionāriem, kā arī vietējiem basketbolistiem. Prognozēju, ka “Cluj-Napoca” nezaudēs ar vairāk kā 13 punktiem (handikaps +13,5).

Ekspreša prognoze: “Partizan” handikaps -2,5 (1,47) x “Cluj-Napoca” handikaps +13,5 (1,43)

Prognoze neprecīza: “Turk Telekom” uzvara 85:71

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Partizan" -2,5 x "Cluj-Napoca" +13,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.10
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73