40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Olympiacos” un “Partizan” izcīnīs uzvaras

Pireja, 19:45 @ 27.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

✅ Belgradas “Partizan” – Kauņas “Žalgiris” 87:76
⛔️ Pirejas “Olympiacos” – “Monaco” 76:81

Pirmajā spēlē līdz šim nezaudējusī Pirejas “Olympiacos” tiksies pret “Monaco”, kas tikusi pie viena zaudējuma. Abas komandas šosezon spēlē ļoti atzīstami un jau sezonas ievadā demonstrē, ka būs vienas no favorītēm uz augstām vietām sezonas izskaņā.

“Olympiacos saglabājusi sastāva kodolu un spilgti sezonu iesācis Saša Vezenkovs, kurš pagaidām ir līgas vērtīgākais spēlētājs. Monako komandas rindās tikmēr jāizceļ ārējā līnija ar Lojdu, Džeimsu un Okobo. Šajā spēlē uzskatu, ka uzvarēs “Olympiacos”, kura īpaši labi spēlē savā laukumā un kā komanda ir labāka par “Monaco”.

Otrajā spēlē Zeļko Obradoviča trenētā Belgradas “Partizan” tiksies pret Kauņas “Žalgiris” vienību, kura izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas. Abām šīm komandām kopīgs, ka tās īpaši labi spēlē savā laukumā, kur ir fantastisks “sestā spēlētāja” atbalsts. Tieši šis ir viens no faktoriem, kas man ļauj izšķirties par labu tieši “Partizan” komandai.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Ekspreša prognoze: "Olympiacos" (-1.5) un "Partizan" (-1.5) izcīnīs uzvaras
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.04
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73